Krásné šaty z nové kolekce ušity z bílé krajky s dlouhým rukávem a růžovými doplňky. K šatům patří i stylový klobouček vázaný pod krkem. Celek zdobí bílý kožíšek. Šaty jsou ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků.
Cena:1850 Kč s DPH
Krásné šaty z nové kolekce ušity z bílé krajky s dlouhým rukávem a růžovými doplňky. K šatům patří i stylový klobouček vázaný pod krkem. Celek zdobí růžový kožíšek. Šaty jsou ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků.
Cena:1850 Kč s DPH
Krásné šaty z nové kolekce ušity z bílé krajky s dlouhým rukávem a růžovými doplňky. K šatům patří i stylový klobouček vázaný pod krkem. Celek zdobí bílý kožíšek s kapucí. Šaty jsou ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků.
Cena:1850 Kč s DPH
Krásné šaty z nové kolekce ušity z bílé krajky s dlouhým rukávem a růžovými doplňky. K šatům patří i stylový klobouček vázaný pod krkem. Celek zdobí růžový kožíšek s kapucí. Šaty jsou ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků.
Cena:1850 Kč s DPH
Krásné šaty z nové kolekce ušity z bílého saténu, k šatům patří klobouček vázaný pod krkem. Celek zdobí růžový kožíšek s kapucí. Komplet je ideální pro křest první narozeniny, svatby nebo vítání občánků i v zimním období.
Cena:1850 Kč s DPH