Elegantní bílo modrý oblek pro chlapce. Sada obsahuje: bundička s kožešinkou, vesta, kalhoty, košile body, čepice, motýlek. Oblek je vyroben z vysoce kvalitního materiálu. Perfektně se hodí na křtiny, první narozeniny a jiné příležitosti.
Cena:1700 Kč s DPH
Velmi pěkný oblek je vyroben z manšestru vanilkové barvy. Sada obsahuje: bundička s kožíškem, vanilkový svetřík, bílá košile body, kalhoty, čepice, motýlek. Obleček se perfektně hodí na křtiny, první narozeniny a jiné příležitosti.
Cena:1700 Kč s DPH
Originální, jedinečný oblek z jemného materiálu. Sada obsahuje: bílá bundička, kalhoty ocelové barvy, bílá vesta, košile body, kravata, čepice. Obleček se hodí na křtiny, první narozeniny i na všední den.
Cena:1700 Kč s DPH
Originální, jedinečný oblek z jemného materiálu v barvě tmavě šedá perleť. Sada obsahuje: bundička fleec, kalhoty, vesta, košile body, kravata, čepice. Obleček se perfektně hodí na křtiny, první narozeniny a jiné příležitosti.
Cena:1700 Kč s DPH
Elegantní modro bílý oblek pro chlapce. Sada obsahuje: bundička, vesta, kalhoty, košile body, čepice, motýlek. Oblek je vyroben z vysoce kvalitního materiálu. Perfektně se hodí na křtiny, první narozeniny a jiné příležitosti.
Cena:1700 Kč s DPH