Překrásné šaty ze sváteční kolekce ušity z nejjemnějšího sněhobílého lesklého saténu a krajky s dlouhým rukávem. Zapínají se zezadu, což značně usnadňuje oblékání. K šatům patří i stylový klobouček vázaný mašlí pod krkem. Šaty jsou ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků.
Cena:2050 Kč s DPH
Šaty jsou ušity z měkkého saténu a organzy s bílou krajkou. Jsou velmi jemné a příjemné na dotek. Mašle dodává šatům jedinečný styl. Jsou zdobeny kamínky Swarowski. Zapínají se zezadu, což značně usnadňuje oblékání. Ke kompletu patří klobouk s nastavitelným obvodem. Šaty jsou ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků.
Cena:1700 Kč s DPH
Krásné šaty z nové kolekce ušity z bílé krajky s krátkým rukávem a růžovými doplňky. K šatům patří i stylový klobouček vázaný pod krkem. Celek zdobí růžový kožíšek ve stylu bolerko. Šaty jsou ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků.
Cena:1700 Kč s DPH
Krásné šaty z poslední kolekce. Vyrobeny z jemného saténu a bílé zdobené organzy. Zajímavou ozdobou je vyšívané bolérko. Zapínání zezadu. Doplňkem je smyslný klobouček s nastavitelným obvodem. Jemné tkaniny zaručují komfort a pohodlí. Šaty jsou ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků.
Cena:1700 Kč s DPH
Krásné šifonové šaty s dlouhým rukávem v bílé barvě. Zdobeny kamínky a perličkami. Zapínání zezadu. Ke kompetu patří klobouček s regulací obvodu. Šaty jsou ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků.
Cena:1550 Kč s DPH