Elegantní oblek tmavě-modro-bílý s lemováním pro chlapce. Sada obsahuje: bílá bundička podšitá fleecem, bílá vesta, tmavěmodré kalhoty s bílým lemování + 1 fleecové, bílá košile body, teplá čepice, motýlek, rukavice a šála. Oblek je vyroben z vysoce kvalitního materiálu. Perfektně se hodí na křtiny, první narozeniny a jiné příležitosti.
Cena:1700 Kč s DPH
Originální, jedinečný oblek z jemného materiálu podšitý fleecovou podšívkou . Sada obsahuje: bílá teplá bundička, proužkované kalhoty ocelové barvy + 1 fleecové, bílá vesta, košile body, motýlek, teplá čepice, rukavičky. Obleček se hodí na křtiny, první narozeniny i na všední den.
Cena:1700 Kč s DPH
Velmi pěkný a teplý oblek je vyroben z bílého manžestru podšitého fleecovou podšívkou. Sada obsahuje: teplá bundička, světlemodrá vesta, bílá košile body, kalhoty + 1fleecové, čepice, motýlek, rukavičky a šála. Obleček se perfektně hodí na křtiny, první narozeniny a jiné příležitosti.
Cena:1650 Kč s DPH
Velmi pěkný a teplý oblek je vyroben ze světlemodrého a bílého manžestru podšitého fleecovou podšívkou. Sada obsahuje: teplá světlemodrá bundička, bílá vesta, bílá košile body, kalhoty + 1 fleecové, čepice, motýlek. Obleček se perfektně hodí na křtiny, první narozeniny a jiné příležitosti.
Cena:1650 Kč s DPH
Velmi pěkný a teplý oblek je vyroben z bílého manžestru podšitého fleecovou podšívkou. Sada obsahuje: teplá bundička, bílá vesta, bílá košile body, kalhoty + 1fleecové, čepice, motýlek. Obleček se perfektně hodí na křtiny, první narozeniny a jiné příležitosti.
Cena:1650 Kč s DPH