Šaty jsou ušity z měkkého sněhobílého saténu, ozdobeny výraznou výšivkou. Jsou velmi jemné a příjemné na dotek. Zapínají se zezadu, což značně usnadňuje oblékání. Ke kompletu patří bílý kabát s kapucí vyšívaný, celek obšitý kožešinkou, klobouk s nastavitelným obvodem. Komplet je ideální pro křest první narozeniny svatby nebo vítání občánků i v zimním období.
Cena:1850 Kč s DPH
Šaty jsou ušity z měkkého sněhobílého saténu, organzy a jemné krajky, ozdobeny růžovými mašlemi a vyšíváním. Jsou velmi jemné a příjemné na dotek. Růžové, křehké květy a mašle dodávají šatům jedinečný styl. Zapínají se zezadu, což značně usnadňuje oblékání. Ke kompletu patří bílý kabát s kapucí růžově vyšívaný, klobouk s nastavitelným obvodem, čelenka. Komplet je ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků i v zimním období.
Cena:1850 Kč s DPH
Šaty jsou ušity z měkkého sněhobílého saténu, organzy a jemné krajky, ozdobeny růžovými mašlemi a kamínky Swarowski. Jsou velmi jemné a příjemné na dotek. Růžové, křehké květy a mašle dodávají šatům jedinečný styl. Zapínají se zezadu, což značně usnadňuje oblékání. Ke kompletu patří bílý kabát s kapucí růžově vyšívaný, celek obšitý kožešinkou, klobouk s nastavitelným obvodem, čelenka. Komplet je ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků i v zimním období.
Cena:1850 Kč s DPH
Šaty jsou ušity z měkkého sněhobílého saténu, organzy a jemné krajky, ozdobeny růžičkou. Jsou velmi jemné a příjemné na dotek. Ke kompletu patří bílý fleecový kabátek, klobouk s nastavitelným obvodem, čelenka. Komplet je ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků i v zimním období.
Cena:1850 Kč s DPH
Šaty jsou ušity z měkkého sněhobílého saténu, organzy a jemné krajky, ozdobeny kamínky Swarowski. Jsou velmi jemné a příjemné na dotek. Ke kompletu patří bílý fleecový kabátek zdobený krajkou, klobouk s nastavitelným obvodem, čelenka. Komplet je ideální pro křest, první narozeniny, svatby nebo vítání občánků i v zimním období.
Cena:1850 Kč s DPH