Originální bílý oblek z jemného materiálu. Sada obsahuje: bundička, kalhoty, vesta, košile body, motýlek, čepice. Obleček se hodí na křtiny, první narozeniny i na všední den.
Cena:1700 Kč s DPH
Originální, jedinečný oblek z jemného materiálu. Sada obsahuje: bílá bundička, kalhoty ocelové barvy, bílá vesta, košile body, motýlek, čepice. Obleček se hodí na křtiny, první narozeniny i na všední den.
Cena:1700 Kč s DPH
Originální, jedinečný oblek z jemného materiálu v barvě hnědá perleť. Sada obsahuje: bundička v barvě ecru, kalhoty, vesta v barvě ecru, košile body, motýlek, čepice. Obleček se hodí na křtiny, první narozeniny a jiné příležitosti.
Cena:1700 Kč s DPH
Ideální štruksový komplet pro kluka v barvě ecru s tmavě hnědým prošíváním. Sada obsahuje: bundičku, kalhoty ala kapsáče, košile body, svetřík, čepice, motýlek. Vhodné na dny všední i sváteční.
Cena:1700 Kč s DPH
Velmi pěkný a stylový oblek je vyroben ze světle béžového manžestru. Sada obsahuje: bundička, krémovou vestu, bílá košile body, kalhoty, čepice, motýlka. Obleček se perfektně hodí na křtiny, první narozeniny a jiné příležitosti.
Cena:1650 Kč s DPH